home_interactive_iconbox_3

INFORMACJE

Firma Karson powstała w roku 1996 i nieprzerwanie jest związana z branżą motoryzacyjną w zakresie dystrybucji i instalacji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych w różnych pojazdach mechanicznych: motory, samochody osobowe i ciężarowe, maszyny budowlane,maszyny rolnicze, jachty i łodzie motorowe, sprzęt specjalistyczny.

Od roku 2009 nasza działalność skoncentrowała się na zarządzaniu flotami pojazdów,mającym bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji oraz sprawną organizację pracy zatrudnionych pracowników. Na zapotrzebowanie polskiego rynku w zakresie kontroli paliwa w pojazdach mechanicznych nawiązaliśmy ścisłą współpracę z producentem wysokiej klasy sond paliwa i przepływomierzy, uzyskując status wyłącznego dealera firmy Technoton.

home_interactive_iconbox_2

CERTYFIKATY

JV Technoton powstał w kwietniu 2000 r. i przez ponad 10 lat konsekwentnej pracy stał się uznanym na całym świecie wysokiej klasy producentem systemów floty i kontroli zużycia paliwa. Siedziba firmy znajduje się w Minsku - przemysłowym, naukowym i kulturalnym centrum Białorusi.

Od 2011 r. system zarządzania jakością firmy posiada Certyfikat ISO 9001. Certyfikat dotyczy pełnego zakresu działań: projektu, produkcji, instalacji i serwisu systemów sterowania, diagnostyki i monitoringu satelitarnego pojazdów ciężarowych, osobowych,rolniczych, oraz maszyn budowlanych.

ROZWÓJ

Nieustanne prace działu projektowego i wdrożeniowego prowadzą do systematycznego doskonalenia produktów oraz zajmują się poszerzaniem oferty co pozwala na nowatorskie rozwiązania i ciągły rozwój oferty, tak by sprostać najbardziej wymagajacym potrzebom naszych klientów z zakresu kontroli paliwa i monitoringu pojazdów.