szkic

cukras projektowanie stron internetowych

PROJEKTOWANIE

stron internetowych

projektowanie stron i sklepów internetowych

STRONY internetowe

RESPONSYWNE

strona internetowa leszno cukrascukrasek.pl to miejsce w którym spotyka się wyobraźnia, kreatywność, optymizm, zaangażowanie i wielkie chęci do pracy.

Doskonale wiem że…

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.”
Albert Einstein

Jestem inżynierem informatyki z dużym zapałem i zaangażowaniem do pracy, pochodzę z Leszna woj. wielkopolskie. Projektowaniem stron internetowych zajmuje się od ponad 4 lat. Stworzyłem ponad 100 witryn, które cieszą się wielkim uznaniem na terenie całej polski.

Posiadam wiele entuzjazmu. Bardzo lubię nowe wyzwania i zawsze z dużym zapałem i radością podchodzę do ich realizacji. Dlatego też moje projekty są tworzone z zaangażowaniem, świeżym podejściem i pod każdym względem w pełni profesjonalne. Wszystkie witryny, które tworzę oparte są na systemie zarządzania CMS, który w pełni pozwala w bardzo prosty i przyjemny sposób edytować treść, aktualności, galerię, baner flash. Każda zaprojektowana strona jest w pełni kompatybilna z standardami przeglądarek komputerowych jak i mobilnych. Także Twoja strona będzie widoczna na komputerze, smartfonie, tablecie w pełni zoptymalizowana i dopasowana do ekranu danego urządzenia.

Projektowanie stron internetowych leszno

Dlaczego powineneś postawić na mnie???

  • Podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie tak aby Twoja strona była wyjątkowa i wyróżniała się w sieci.
  • Pomagam w wyborze hostingu oraz w wyborze domeny które po zaakceptowaniu rejestruję
  • Dodaje stronę do google, oraz optymalizuje stronę pod wyszukiwarki.
  • Przy każdym projekcie daje z siebie maksimum, by uzyskać satysfakcjonujący efekt przy optymalnie niskich kosztach.

pozdrawiam
inż Konrad Cukras

tel. 783 180 430

 
 
 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.