Założeniem naszej firmy jest, że kiepskich aparatów i kiepskich obiektywów nie bierzemy do ręki i nie sprzedajemy.
W związku z tym prowadzimy kontrolę jakości sprzętu który sprzedajemy, czyli staramy się testować sprzedawany sprzęt.

Często gdy przeglądam oferty widzę na Allegro u sprzedawców napis, że sprzęt jest 100% sprawny.
Dla naszej firmy nie jest to kryterium, aby sprzęt kupić lub go komuś polecić bo przecież 100% sprawny jest też aparat , który zrobił 100 200 lub 400 tysięcy klatek.
Sprawny jest też aparat który ma wymienioną migawkę bo pierwsza już padła, ale migawka to nie wszystko- jest jeszcze mechanizm podnoszenia lustra, który zużywa się tak samo jak migawka, ale mało kto go wymienia aby nie wchodzić w koszty.

100% sprawny jest też obiektyw mydlasty, czyli z różnych przyczyn mało ostry, mało kontrastowy, z dużym FF lub BF. lub nie mający osi optycznej.
Ja takiego sprzętu bym dla siebie nie kupił aby nim robić zdjęcia, a skoro bym nie kupił dla siebie to i nie chcę go też wciskać klientowi.

Sprzedajemy głownie sprzęt którym sami chcielibyśmy fotografować, jest to sprzęt półprofesjonalny i profesjonalny nie tylko 100% sprawny, ale o wysokiej jakości technicznej i optycznej.

Mieliśmy obiektywy za kilka tysięcy które były gorsze optycznie od obiektywu za 150 zł- były gorsze bo ktoś ich wyczyścił i nie wyjustował na profesjonalnych przyrządach w autoryzowanym Serwisie.

Tak więc nie sprzedajemy wszystkiego co nam wejdzie pod rękę byle by zarobić jest to głównie sprzęt firm Canon i Nikon i to sprawdzony i przetestowany.

Oczywiście jeśli czegoś nie zauważymy to nawet na używany sprzęt udzielamy od 6-12 miesięcy gwarancji. Jest to najdłuższa gwarancja na używany sprzęt fotograficzny jakiej udziela się w Polsce. Pozdrawiamy i życzymy pięknych zdjęć